Рубрики

Важливі показники якості блоків, силікатної та клінкерної цегли

Керамзитобетонні блоки вважаються одним з найкращих будівельних матеріалів. Використання бетонних блоків в будівництві з плином часу набуває все більшої популярності за допомогою унікальних властивостей керамзитобетонних каменів та переваг їх використання у зведенні будинків. Ці переваги полягають у тому, що такі стінові бетонні блоки за своїми властивостями не гірші за популярну будівельну продукцію, такі як, наприклад, будівельна цегла. І порівняно з нею вони більші за розмірами.

Стінові блоки мають низку переваг. Дані матеріали широко використовуються в будівництві багатоповерхових споруд, приватних котеджів та будинків, гаражів та інших об'єктів, що належать до нежитлового типу. Керамзитобетонні стінові блоки, можна застосовувати для зведення не лише зовнішніх стін, а й для міжкімнатних перегородок. Їх вага порівняно з вагою цегли значно менша, приблизно в 2,5 рази.

На їх виготовлення витрачається значно менше цементу, що призводить до зниження ціни цього товару. Зручність цього матеріалу полягає в тому, що він дає змогу значно прискорити будівництво та скоротити його термін. Вони також відрізняються хорошою міцністю, високою морозостійкістю, а також чудовими теплоізоляційними властивостями.

Кожна партія стінових блоків супроводжується документом, в якому засвідчується якість товару. Він має містити такі аспекти:

- дата та номер видачі документу;

- номер партій;

- адреса виробника;

- характеристики теплопровідності, міцності та морозостійкості;

- знак відповідності;

- підпис працівника організації.

Окрім стінових блоків, популярна цегла силікатна серед будівельних матеріалів. Вона виробляється з силікатної суміші, простіше кажучи - це суміш піску та вапна. До її головних переваг можна віднести хорошу звукоізоляцію та знижену теплопровідність. Навіть найбільш тонкі стіни із цегли силікатної матимуть ті ж показники звукоізоляції і збереження тепла, що й стіни з керамічної цегли. Будинок збудований з цього матеріалу буде довгі роки зберігати привабливий вигляд. Недоліком цього виробу в порівнянні з керамічною цеглою є трохи менша вологостійкість. Саме тому його застосовують для будівництва стін та перегородок, але в жодному разі не фундаментів.

Основними показниками якості цегли прийнято вважати міцність, порожнистість та морозостійкість. Коефіцієнт міцності можна побачити в його марці. Поряд із силікатною цеглою широко застосовується клінкерна цегла, яка виготовляється з глиняної сировини. Завдяки особливій сировині та унікальності технології випалення, виникла можливість виробляти цеглу високої якості. Для виготовлення клінкерної цегли використовують тугоплавку глину, яка піддається дії високих температур, що наділяє її особливою міцністю та надійністю.

Ці характеристики говорять про довговічність продукції. Цей виріб витримує біля 50 циклів. Навіть будучи зануреним у воду. Цей виріб має лише один недолік – висока щільність клінкеру дає йому високу теплопровідність. А однією з переваг є екологічна чистота природного матеріалу, за рахунок чого він абсолютно безпечний для людського організму.


kod

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Реклама на сайте: