Рубрики

Кому краще збирати меблі

Від меблів залежить обстановка в будинку або в офісі. Коли всі предмети меблів підібрані правильно, розставлені зі смаком і являють собою єдиний ансамбль, нам стає затишно, ми відчуваємо комфорт і спокій. Однак при облаштуванні будинку або комерційних приміщень іноді не обійтися без фахівців. Звичайно, багато хто не погодиться. Мовляв, можна запросити друзів і за "чаркою чаю" зібрати нові меблі.

Проте навіщо забирати час у себе і близьких, якщо кваліфіковані робітники встановлять всі предмети акуратно, швидко і правильно? Практично жодна фабрика меблів не надає до послуг клієнтів професійних збирачів. Добре, якщо меблі, принаймні, привезли і склали, як конструктор «Збери сам», хоч з деякими поясненнями щодо установки.

Однак нерідко новоспеченому власникові шаф і диванів доводиться брати в руки інструменти і самостійно, методом проб і помилок вивчати тонкощі збірки меблів. Ось тоді і починаються перші проблеми, з'являються садна, забиті місця, оббиваються кути, пороги, з'являються тріщини і подряпини на нових, ще блискучих меблях. Навіщо ж піддавати себе каторжній праці, надривати здоров'я і отримувати травми? Достатньо іноді просто викликати майстрів, які за скромну плату зберуть і встановлять всі предмети меблів за лічені хвилини.

Адже в цій нелегкій справі багато залежить від рівня майстерності, від досвіду і наявності необхідних інструментів. Якщо немає ні хорошого обладнання, ні знань, не потрібно ризикувати новинками інтер'єру, здоров'ям своїм і близьких людей - та й час за сприяння майстрів вдасться помітно заощадити. Ще один важливий момент - гарантійне обслуговування. Дуже часто дорогі предмети інтер'єру відпускаються з фабрик з гарантією. На жаль, не багато хто уважно читає її умови.

Між тим, досить поширеним пунктом є складання меблів. Якщо воно здійснюється майстрами (зрозуміло, при належному документальному оформленні), гарантія зберігається, а от якщо власник на свій страх і ризик зібрав і встановив меблі сам, швидше за все, він вже може і не розраховувати на якесь гарантійне обслуговування. Таким чином, заощадивши на оплаті праці майстрів, господар меблів ризикує залишитися без належного обслуговування з боку виробника.

Так що перш ніж самостійно взятися за молоток або викрутку, варто згадати просту істину, де говориться, що скупий платить двічі.

Спонсор цієї статті - магазин krisla.Info - меблі для офісу у Києві.


kod

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Реклама на сайте: